O lokalizátoru - cena pouze 3990,-  žádné další poplatky

 

Zabezpečte své vozidlo proti krádeži a vloupání !

GPS lokalizátor AUTOPATROL je vyspělý bezpečnostní a vyhledávací systém pro automobily, jehož používání je však překvapivě snadné a efektivní. S jednotkou v automobilu komunikujete přímo prostřednictvím SMS zpráv. Vaše vozidlo si jednoduše monitorujete sami. Díky tomu neplatíte žádné poplatky za asistenční služby, ale pouze za odesílané SMS zprávy.

Lokalizace vozidla   Lokalizace vozidla   Lokalizace vozidla
 

Společně s GPS lokalizátorem AUTOPATROL je zdarma dodávána předplacená SIM karta Vodafone s kreditem 200,- Kč. Po vyčerpání tohoto kreditu můžete SIM kartu opět dobít nebo můžete přejít na velice výhodný měsíční tarif 0,- Kč a platit tak pouze za odeslanou SMS z GPS lokalizátoru a to 1,50 Kč včetně DPH. Pokud Vám toto řešení nebude vyhovovat, můžete vložit do GPS lokalizátoru vlastní SIM kartu od libovolného telefonního operátora.

V případě odcizení nebo napadení Vašeho vozidla ihned obdržíte na mobilní telefon poplachovou SMS zprávu s informací o rychlosti a poloze vozidla.

Po kliknutí na odkaz v přijaté SMS zprávě se zobrazí mapa s polohou vozidla přímo na displeji mobilního telefonu! Zprávu s informací o aktuální poloze vozidla si můžete také kdykoli vyžádat SMS příkazem.

Lokalizace vozidla   Lokalizace vozidla
 

Velká přesnost lokalizace vychází z použité GPS technologie. Odchylka se tak pohybuje pouze v jednotkách metrů! Lokalizátor může zasílat poplachové SMS až na 3 přednastavená telefonní čísla.